Peruki z włosów naturalnych cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających klientów i klientek. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są to modele, które fantastycznie dopasowują się do głowy, tworząc przy tym naprawdę naturalny efekt. W artykule skupimy się na tym, w jaki sposób pielęgnować włosy z peruk naturalnych. Jak często je myć? Po jakie środki sięgać?
Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zadbać o swoją perukę syntetyczną? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem. Skupimy się właśnie na tym, w jaki sposób pielęgnować taką perukę i o czym zdecydowanie nie należy zapominać.
Każdy, kto zastanawia się nad zakupem nowej peruki, musi rozważyć to, czy woli zdecydować się na perukę z włosów naturalnych, czy wykonaną z włosów syntetycznych. Te dwa rodzaje peruk różnią się wykorzystanymi materiałami i ich trwałością, a co za tym idzie... ceną. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, dlaczego warto zdecydować się właśnie na naturalny model.
Jednym z najczęściej, bo aż u 65% pacjentów, pojawiających się skutków leczenia onkologicznego jest utrata owłosienia. Wiele z pacjentek, ale i pacjentów uważa, że to właśnie łysienie jest jednym z najbardziej traumatycznych aspektów chemioterapii. Na szczęście włosów nie traci się na zawsze, ponieważ zaczynają odrastać w czasie do 3 do 6 miesięcy po zakończonej terapii.
Alopecja to przewlekła choroba zapalna powszechnie określana również jako łysienie plackowate. Chociaż zwykle dotyka kobiet i mężczyzn poniżej 25 roku życia, niestety zdarza się, że występuje również u najmłodszych dzieci. W dzisiejszym artykule skupimy się właśnie na tym, w jaki sposób alopecja przebiega u dzieci.
Masz bardzo długie włosy? Planujesz je obciąć, ale trochę szkoda Ci pracy, którą włożyłaś w to, by były tak piękne i zadbane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że oddając swoje włosy, możesz komuś pomóc?
Wypadanie włosów to naturalny proces, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Dziennie tracimy około 100 włosów. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy liczba ta drastycznie wzrasta.